Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Десята сесія

Десята    сесія  Федірківської  сільської  ради

Сьомого  скликання  від   15  березня  2017року

Загальна  кількість депутатів  -  12  депутатів

Присутні  на   сесії -  9  депутатів

Відсутні  -  Колеснік  Сергій    Іванович     - виборчий  округ  №  6

                   Панішко  Олександр  Васильович  -виборчий  округ  № 1

                   Кукса  Володимир  Миколайович – виборчий  округ №  8

№з/п

Прізвище, ім’я по  батькові  депутати

Назва прийнятого  рішення

Результати  голосування

за

проти

1

Чорна Л.М

Виборчий  округ № 2

Рішення №  81  від 15.03.2017 « Про виконання  сільського  бюджету  за  2016 рік »

Рішення №  82  від  15.03.2017р «Про  внесення  змін  до  рішення  сільської  ради  від 23.12.2016р № 63  «про сільський  бюджет  на  2017р »

Рішення №  83  від  15.03.2017 р «Про  затвердження  положення  про  преміювання  працівників  сільської  ради»

Рішення № 84  від 15.03.2017р «Про  розподіл  та  закріплення  прилеглих  земельних  ділянок  загального  користування  за установами  по  проведенню  санітарної  очистки»

 Рішення №  85  від 15.03.2017р « Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  у власність  Сідельниченко О.М»

Рішення №  86 від 15.03.2017р « Про  надання   дозволу  на  виготовлення  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельних  ділянок  у  власність  Брехунцовій  С.Л »

 

Рішення №  87  від 15.03.2017 р « Про  надання  дозволу на виготовлення  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельних  ділянок  у  власність  Водяному О.М»

Рішення №  88  від 15.03.2017  « Про   затвердження  проекту  із  землеустрою Кіровоградській  обласній  спілкі    споживчих  товариств»

 

за

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

3

Брехунцова  Світлана  Леонтіївна

Виборчий  округ № 2

 

за

 

4

Даценко Ольга  Михайлівна

Виборчий  округ № 4

 

За

-

5

Чорний  Сергій Васильович

Виборчий  округ №  5

 

За

-

6

Скоренцова  Тетяна Петрівна

Виборчий  округ № 7

 

 

 

7

Сідий  Олексій  Миколайович

Виборчий  округ №  9

 

За

-

8

Сіда  Наталія  Іванівна

Виборчий округ № 10

 

За

-

9

Клімов  Микола Михайлович

Виборчий  округ  № 11

 

за

-

10

Вольний  Сергій  Васильович

Виборчий  округ № 12

 

за

-